Telkinle (bilinçaltı) ve Meditasyon ile Zayıflama

Telkinle (bilinçaltı) ve Meditasyon ile Zayıflama

Psikolojik etkilerin gerçek manada insan vücuduna direkt olarak fiziksel etki sunacak yapıda hissiyata büründüreceği gerçeği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. “İnsan bir şeyi 40 defa isterse gerçek olurmuş” sözünden yola çıktığımız zaman, eğer gerçekten bir şeyi yapmak ister ve bunu vücudumuza belli frekanslarla gönderir ve alabilirsek, istediğimizi gerçekleştirebiliriz.

Kilo verme konusu da, bu fiziksel etkilerden birisidir. Telkinle Zayıflama Kilo Verme konusunda yapılan çalışmalar sonucunda, insanların psikolojik olarak kendilerini kilo vermeye odaklamaları, bazı beyne direkt etki eden müzikleri dinlemeler ve düşünce yoluyla vücutta yer alan yağların yakılmaları mümkündür. Bilinçaltınıza yerleştireceğiniz “kilo vermek istiyorum ve veriyorum” şeklindeki mesajlar sonucunda, aslında kolaylıkla kendinizi adapte edeceğiniz bu olaya yoğunlaştığınızı, haliyle bir süre sonra kilo vermeye başladığınızı hissedebilirsiniz. Nasıl ki, korkunç bir film izlerken içten içe kendinize korkmadığınızı ve bunun sadece bir film olduğu fikrini aşılayarak korkularını yenebiliyorsanız; Telkin yoluyla da, hem müzik ve diğer araçların kullanımı, sizlere kilo vermek için bir yönlendirme sağladığı gibi; vücudunuzun da bunu kabul ederek kilo kaybına uğramasına yol açmaktadır.

Telkinle (meditasyon) ile zayıflama

Telkinin yanı sıra ses ile kilo verme hakkında yazımızı okumanızı öneriyoruz: “Ses ile kilo vermek nasıl olur?

Kilo vermek, sağlıklı olarak kilo kaybının sağlanması konusunda direkt olarak yağ kütlelerinin yok edilmesiyle sağlanan fiziksel bir olaydır. Yani kas yakarak veya yağ haricinde vücutta yer alan diğer etken maddelerin yok edilmesi sonucunda sağlıksız kilo verilir. Fakat yağ yakılarak veya yağların kasa çevrilmesi sonucunda hacim kazanarak kilo verme işlemi daha sağlıklı ve rahat bir hal alacaktır. Zayıflama konusunda büyük uğraşlar sağladığınız halde sonuç alamadıysanız, kullanabileceğiniz/uygulayabileceğiniz en iyi yöntemlerden birisi Telkinle Kilo Vermek ve Zayıflamak olacaktır. Birbirinden farklı müziklerin yer aldığı, zevkinize göre şekillendirilecek müzikler baş olmak üzere; düşünce gücüyle kilo vermek, denenmesi gereken en iyi yöntemlerden birisidir.

Kilo Verme Telkini Dinleyenler

Kilo Verme Telkini Dinleyenlerin yorumlarına baktığımız zaman, sigara bırakma gibi kilo vermenin de beyinde bittiğini söyleyebiliriz. Bu yöntemi uygulayan ve telkin içeren şarkıları dinleyenlerin yorumlarına göz atalım.

Aylin; Kilo verme konusunda hangi ilacı, hangi yöntemi denersem deneyeyim sonuç alamadım. 80 kilodan 70 kiloya sağlıklı bir şekilde sadece telkin yöntemiyle 2 ayda ulaştım ve benim için oldukça güzel bir sonuçtu.

Murat; Spor yapmama rağmen kilo verme konusunda hep sorun yaşardım. Kısa zamanda 10 kilo gibi benim için imkansız bir sonuca ulaşmam, mükemmeldi.

Aslı; Hayattan ciddi manada soğumaya başlamıştım. Telkin ile kilo vermeyle tanıştığım andan itibaren dinlediğim müziklerle gerçek sonuçlar elde ettim. İstediğim kiloya ulaştım. Kesinlikle Kilo Verme Telkini Dinlemenizi öneririm.

Meditasyonla Kilo Verenler

Daha rahat kilo vermek isteyenlerin ve her zaman yaşadıkları problemleri aşmak için son çare olarak gördükleri ancak; ilk etapta deneme sonucunda ciddi bir performansa sağlanacak unsurların başında gelmektedir. Meditasyonla Kilo Verenler olarak oldukça fazla insanın bulunduğu günümüzde, herkesin sadece spor yaparak veya diyet yaparak kilo vermediği, psikolojik etkenlerin ön plana alınarak ve vücudun gerekli gördüğü için kilo vermesini sağlayacak unsurlarında gün yüzüne çıkarılması sonucunda kilo verme eylemi gerçekleştirildiği bir gerçektir. Düzenli olarak yapılan Meditasyonla Kilo Verme işlemi, meditasyonun her alanda olduğu gibi; kilo verme konusunda da ciddi bir alternatif yöntem olduğunu belirtmesi sayesinde, problemsiz kilo verme konusunda destek almanız sağlanacaktır.

Meditasyon dışında uygulayabileceğiniz diyetlere ulaşmak için aşağıya bakınız.

Ayrıca kendinize en uygun diyeti bulmak için En Uygun Diyeti Bulmak Nasıl Olur? adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Profesyonel bir hekimle çalışma sonucunda doğru sonuçlar alabileceğiniz Meditasyonla Kilo Verme işleminden önce, vücudunuzu ve psikolojinizi buna hazırlamanız gerekir. Daha sonraki dönemde, tamamen isteğiniz ve çabanızla birlikte, ciddi oranda vücudun kilo kaybettiğini göreceksiniz. Her vücut çeşidine doğru sonuçlar vermek için farklı yöntemler kullanıldığı Meditasyon işlemleri sonucunda, kilo vermenin olumlu sonuçları da sizlere sunulacaktır.

Meditasyon İle Nasıl Zayıflarım?

Meditasyon ile zayıflama olarak bilinen birkaç yöntem vardır. Avrupa ve Amerika’da daha önceleri yayılan ve ülkemize de henüz taze gelmiş olan bu yöntemde, birçok farklı yolla birlikte kafada kilo alma ve kiloyu bitirme gerçekleşmektedir.

Bilinçaltı kilo verme (zayıflama)

İnanç Değiştirme, Zihinsel Kelepçe, Algısal Değişim, Lezzet Algısal Değişimi ve Odaklanma konuları başta olmak üzere gerçekleştirilen Meditasyon ile Zayıflama sayesinde, insanlar kilo vermeyi kafada bitirmelerinin ardından, fiziksel sonuçlarda almaya başlar. Meditasyon süresi boyunca, bilinç farkındalığı sağlama ve bilinçaltı farklı kod kullanımı sonucunda gerçek manada beyne verilen bilgiler sonucunda, kilo verme hızlandırılmaktadır. Spor, diyet veya diğer şekilde hiçbir işlem yapmadan, sadece bilinçaltına belli teknikler ve gönderilen mesajlarla birlikte insan vücudunun kiloya olan algının değiştirilmesi sağlandığı gibi; kilo vermenin de hızlandığı görülmektedir. Bu sayede, sadece psikolojik anlamda işlemler sağlayarak, istediğiniz başarılı sonuçları elde etmeye başlayabilirsiniz.

Meditasyonu genel olarak insanların kendilerini yetersiz hissettikleri veya bitkinlik içgüdüsünün yok edilmesi aşamalarında çözüm olarak duymuşluğumuz vardır. Kilo konusunda da, insanların fazla kilonun ve özellikle obezitenin bir hastalık olduğunu, psikolojik destekle birlikte kilo vermenin hızlandırılacağı gerçeğini göz önüne almak mümkün olacaktır. Meditasyon ile zayıflama isteğiniz olduğu zamanlarda, belli bir süre boyunca yapılan farklı seanslar bütünüyle, gerçek anlamda sonuçlar elde edilmektedir.

Kilo Verme Meditasyonu

Kilo verme meditasyonu, genel olarak beyne gönderilen mesajların kiloyla ilgili olan korkuların yenilmesi ve onların tamamen yok edilmesi amacıyla yapılan bir psişik güç olarak gösterilebilir.

Meditasyon; direkt olarak bilinçaltına işlenecek mesajların önceden seçilmesi sonucunda insan beynine aktarılması sayesinde, istenilen bir bilginin veya davranışın kazanılma yöntemidir. Bu sayede, birçok konuda başarı elde edebileceğiniz gibi; istediğiniz her şeye de sorunsuz olarak ulaşmanız mümkündür. Kilo verme meditasyonu çok fazla popüler olmasa bile, ülkemizde de kullanılmaya başlanmış olan, vücudu kilo vermeye ve artık fazla kilolardan kurtulmaya inandırma yöntemidir. Direkt olarak ihtiyaç duyulan mesajların aktarılması sonucunda kilo vermeyi hızlandıran ve kolaylaştıran bir yapıya ulaşmanızı sağlayan bu içgüdüsel davranışların kazandırılmasıyla birleştirilen tedavi yöntemi sonucunda, fazla kiloları kaybetmeye hemen başlamakta mümkündür.

Bilimsel olarak kabul edilmiş bir yöntem olan Kilo Verme Meditasyonu, yapılan neredeyse her insanda tam sonuç vermesi ve başarı oranın %99’a yakın olması sayesinde, korkmadan ve güvenerek bu işleme başlamanız mümkündür.

Kilo Verme Meditasyonu Dinle

Kilo verme meditasyonu indirme linkine tıklayarak, sizlere sunulan müziği kendinizi rahat hissettiğiniz her yerde dinleyerek kilo verebilirsiniz. Kilo vermek için sunulan bu müziklerin bulunması sonucunda, sürekli olarak dinleme sağlamak yerine; kendinizi en iyi şekilde motive ederek, düşünce gücüyle kilo vermeye başlayabilirsiniz. İndireceğiniz ve düşük bir boyuta sahip olan bu müziklerle beraber, kendinizi hazır hissettiğiniz ve hem ruhsal, hem de bedensel olarak kendinizi hazırladığınız her an problemsiz kilo verme eğilimine girebilirsiniz.

İndirmek için; https://www.youtube.com/watch?v=4hx9MNxnjLM

Düşünce Gücüyle Zayıflama Teknikleri

Düşünce gücüyle zayıflamak isteyenler için birkaç net teknik bulunmaktadır. Bunları yerine getirerek ve istediğiniz gibi zayıflama seviyesine kendinizi getirdiğiniz zamandan itibaren, eskisinden daha rahat kilo verdiğinizi, her zamankinden daha doğru teknikleri kullandığınızı da göreceksiniz. Şu düşüncelere, kendinize inandırmalısınız;

 • Az yediğiniz zamanda, vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılayacağını,
 • Kilo almanıza sebep olacak patates, ekmek gibi ürünleri hayatınızdan çıkarttığınızda bir şey kaybetmeyeceğinizi,
 • Kilo vermenize yardımcı olan sebze yemeklerinin de aslında yeterli enerjiyi sunduğu,
 • Kilo vermenin çok zor olmadığını, sadece biraz çaba gerektirdiği,
 • Spor yapmaya kendinizi inandırıp, kilo vermenin en büyük etkeni olduğunu,
 • Bir şeyi sürekli yapınca, kesinlikle sonuç alacağınız

gibi düşüncelere kendinizi inandırmanız sonucunda, düşünce gücüyle kilo verme konusunda kesinlikle olumlu sonuçlara erişebileceksiniz.

Düşünce Gücüyle Zayıflama Telkinleri

Hayatınızı daha sağlıklı geçirebilmeniz için gerekli olan kiloya ulaşabilmek için telkin müzikleri bulunmaktadır. Düşünce gücüyle zayıflama telkinleri, herkesin seveceği tarzda olan müziklerin harmanlanması sonucunda sunulan ve her zaman zevk alarak dinleyerek beyninize birden fazla mesajı istemsiz olarak göndermenizi sağlayacaktır. Düşünce gücüyle zayıflama telkinleri kullanan herkesin en iyi şekilde yararlandığı ve sonuçlarını problemsiz olarak aldığı çeşitlilikte olduğu için, problem yaşamadan gerçek manada doğru kilo verme telkinlerine ulaşmanıza da etkisi olacaktır. Spor, diyet ve diğer tüm etkenleri yerine getirdikten sonra, son olarak düşünce gücüyle de kendinize güç vermeniz sonucunda, kilo vermeye başladığınızı göreceksiniz. Önemli olan, kendinizi inandırmanız ve her zamankinden daha doğru teknikleri kullandığınıza inandırmanız olacaktır.

Düşünce Gücüyle Kilo Vermenin İpuçları

Her zaman zor gelen ve ciddi anlamda beyninizi yormanıza sebep olan kilo verme eylemi, aslında düşündüğünüz kadar zor değildir.

İlk olarak yapmanız gereken ruhunuzu değil; bedeninizi doyurma isteği olacaktır. Vücudunuzun doyma oranı, midenizin tamamını doldurmanızla gerçekleşir. Hem sağlıksız, hem de kilo vermenizi zorlaştıracak bir etken olan beden doygunluğu yerine, ruhunuzu doyurmaya başlayın. Yani sadece ihtiyacınız olan kadarını yiyerek, kendinizi doyduğunuza inandıracak cümleler kullanın. Bir dilim ekmek yemeniz sonucunda da bir öğünü atlatabilir, bir tam ekmek yiyerek de atlatabilirsiniz. Önemli olan burada sizin nerede duracağınızı bilmenizdir.

Bunların yanı sıra diyet yapmadan zayıflamanın yolları makalemize tıklayarak göz atın.

Çok fazla yemek yeme sonucunda vücudunuzun ciddi oranda zarar gördüğünü bilmelisiniz ve kendinizi buna inandırmalısınız. Çok yemek yemenin vücuda yararı olmadığı gibi, psikolojik olarak da yıkıma geçmenize sebep verir. Bununla birlikte, kafanızda oluşturduğunuz ‘’kilo vermek çok’’ düşüncesinden de ayrılmanız gerekecektir.

Unutmayın, kullandığınız cümleler her zaman fikrinizi ve inancınızı belirtir. Bu nedenle, kilo vereceğinize inandığınız cümleleri sıklıkla kullanın.

Düşünceyle Zayıflama Tarifi

Günlük hayatınızı kapsayacak tarzda bir tarifle birlikte, sizlerde kilo vermek için her zaman ihtiyacınız olan olumlu düşünce sanatını kullanabilirsiniz. Sabah uyandığınız andan itibaren düşünmeye başlayarak, gece yatana kadar sürecek bu tarifi uygulayarak, ciddi kilo kaybına uğramanız mümkündür.

 • İlk olarak olumlu düşünmeye başlamalısınız. Sabah kalkar kalkmaz, her zamankinden daha güzel bir gün olacağını düşünmeye başlayın ve kahvaltı masasına kadar bu düşünceyle devam edin. Ayrıca, bugün yeterince kilo vereceğinize de kendinizi inandırın.
 • Kahvaltıya geçtiğiniz zaman, kilo verebilmek için daha sağlıklı ve az yemeniz gerektiğini düşünün. Ekmek ve unlu gıdalardan uzak durarak olumlu sonuca ulaşacağınızı düşünün ve buna göre diyetinizi uygulayın.
 • Ara öğünlerde elinize gelecek olan abur cuburdan uzak durun. Size hiçbir faydası olmamasına rağmen, zarar vereceğini düşünün.
 • Öğlen yemeğinde, daha şimdiden kilo vermiş olabileceğinizi düşünerek, daha az yemek yemeye özen gösterin. Daha az ama ruhunuzu doyuracak kadar yedikten sonra, kalkın. Hatta yemekten önce birkaç bardak su içmek işinize yarayacaktır.
 • Yine ara öğünlerde sadece yoğurt tarzında bir şeyler yiyin.
 • Akşam yemeğini oldukça hafif ve yağsız gıdalardan seçerek, düşünmeye devam edin. Bir günü geride bıraktım ve eminim ki, ‘’x’’ kilo vermişimdir.

Gece uyumadan öncede, bugünün ne kadar güzel geçtiğini kendinize inandırın ve günlerinizi bu şekilde devam ettirmeye özen göstererek, daha fazla kilo vereceğinize inandırın.

Bilinçaltı Gücüyle Zayıflama

Bir insanın bilinçaltına neyi yerleştirir veya neyin olmasını istediğinizi belirtirseniz, vücut ona göre hareket edecektir. Bilinçaltı gücüyle zayıflamada, aynı şekilde insana verilecek mesajlar ve bu mesajlarla yerleştirilecek kilo vermenin mümkün olduğu mesajları sayesinde, kilo vermeyi kolaylaştıran etkenlerdendir. İstediğiniz zamanlarda bunun gibi destek alabileceğiniz gibi; kendinizi inandırdıktan sonra da, vücudunuzun ciddi oradan ayak uydurduğunu, sorunsuz olarak sizlere cevap verecek olan bir yapıya eriştiğinize şahit olacaksınız.

Bilinçaltı Gücüyle Zayıflama, vücutta bulunan her yağ hücresinin yakılmasına yardımcı olacak mesajların iletilmesi sayesinde, vücudun bu doğrultuda hareket etmesi için tüm etken elemanlarıyla işe koyulacağını, sorunsuz ve kalıcı bir rahatlıkla sizlere kilo vermeniz için imkan tanıyacağına inandırmanızla ilişkilidir. Yani alacağınız profesyonel bir destekle birlikte, yapacağınız spor, diyet ve diğer tüm aktivitelerin yararını arttırabilir, sadece az yiyerek bile olumlu sonuçlara vücudunuzun yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM